Новини

18 липня 2021
Римські боги за книгою М.А. Куна "Легенди і міфи Стародавньої Греції та Стародавнього Риму"

Доброго дня, Автори, Перекладачі і Видавництва!

Читати далі
11 липня 2021
"The age of penitence" from the book "The story of music" by Howard Goodall

Good afternoon, Authors, Translators and Publishing companies!

Читати далі
04 липня 2021
Криза християнського світу за книгою "Європа. Історія" Нормана Дейвіса

Доброго дня, Автори, Перекладачі і Видавництва!

Читати далі
28 червня 2021
Book "The Story of Music" by Howard Goodall

Good afternoon, Authors, Translators and Publishing companies!

Читати далі
22 червня 2021
Книга "The Sunrise" by Victoria Hislop

Доброго дня, Автори і Видавництва!

Читати далі
26 травня 2021
Середні віки за книгою "European literary history. An introduction" by Maarten de Pourcq and Sophie Levie

Доброго дня, Автори і Видавництва!

Читати далі
11 травня 2021
Роман "I leoni di Sicilia", Stefania Auci

Доброго дня, Автори і Видавництва!

Читати далі
29 квітня 2021
Книга "Magic city" by Jewell Parker Rhodes

Доброго дня, Автори і Видавництва!

Читати далі
29 жовтня 2019
Нове надходження до нашої Загальної бібліотеки - Фентезі

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Ми раді познайомити Вас з новим надходженням до нашої Загальної бібліотеки:

Книга «Аномалія», жанр - фентезі, автор – шістнадцятирічна дівчина.

У книзі автор розповідає про шістнадцятирічного хлопця Дениса з простої родини: папа – механік, мама – продавчиня у магазині.

Хлопець зростає трохи відлюдкуватим, боязливим, зі слабким характером, не вміючи себе захистити. В школі над ними потішаються хлопці, називаючи боягузом, бідняком, невдахою. У нього лише один друг Антон, проте на перешкоді їхньої дружби стане дівчина Юля, в яку вони обидва закохані.

Мама головного героя хоче, щоб він став юристом, а сам Денис вважає своїм призначенням живопис та мріє бути художником. Та іноді батькам неможливо довести, що вони не повинні обирати професію для своїх дітей, і тому діти змушені підкорятись їх волі. Так і Денису нічого не залишалось, як послухати маму і піти до репетитора з математики протягом літніх шкільних канікул, який мав підтягти його для вступу в юридичну академію.

Проходивши певний час до репетитора, Денис одного ранку прокинувся і вирішив не йти цього дня на заняття, а попрямував до річки, насолоджуючись свободою та природою навколо.

На річці хлопець став свідком того, як тоне дівчинка, та врятував її. Він був гордий своїм вчинком. Після порятунку він звернув увагу на протилежний берег, який ніби зачарував його, та вирішив поплисти туди. Та раптом він відчув, як щось невідоме йому тягне його вниз, і він не може цьому протистояти…

На щастя, Дениса було врятовано, проте він та батьки були дуже налякані цим загадковим випадком. Та це був не єдиний випадок, коли з Денисом траплялись речі, які були йому непідконтрольні та незвичні. Детально про ці події ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу.

Після випадку на річці батько Дениса запропонував йому поїхати у село до його батьків. Денис дуже зрадів подорожі до дідуся та бабусі.

У селі на Дениса чекають нові пригоди, на які він навіть не сподівався. Найголовнішою подією було те, що він вирушає у справжню експедицію по дослідженню аномальної зони у сусідньому селі, Чортовому хуторі.

В експедиції приймали участь дядько головного героя Борис, його товариш лікар Володимир Миколайович та його доньки, Маргарита і Євгенія, а також хлопець Артем з освітою географа.

Експедиція була ініційована за пропозицією вченого Григорія Адамчука, з яким група повинна була зустрітись в Чортовому хуторі. Та вчений за словами місцевого населення пішов до лісу в серце аномальної зони і не повернувся. Експедиція вирушила без вченого, сподіваючись ще з ним зустрітись.

Вони розташувались на галявині посеред лісу у палатках. Денис одного разу віддалився від місця дислокації та знайшов доказ того, що Григорій Адамчук був у цій зоні, а саме: стрічку, яка належала вченому. Ця стрічка лежала на стежці, яка вела до іншого виміру, куди і потрапив хлопець.

Що пережив Денис у іншому вимірі, кого там зустрів та чи вдалось йому повернутись до своїх товаришів, Ви зможете дізнатись, прочитавши цю книгу до кінця. Воно того варте!

Книга читається дуже легко, динамічно, захоплює неочікуваними поворотами подій.

Під час перебування у селі та в експедиції Денис товаришує з дівчатами, Марго та Євгенією. Вони стають справжньою командою. Одного дня Денис на прохання Марго малює її портрет, який їй дуже сподобався і, за її словами, дуже на неї схожий.

Також у даних пригодах Денис перестає бути вже тим боязким хлопцем, яким був раніше, загартовуючи себе, наприклад, у битві з твариною в іншому вимірі.

На нашу думку, дана книга буде цікава як підліткам, так і дорослим: вона пригодницька та повчальна, містить деякі наукові факти та описи з області уфології, досліджень про аномальні явища.

Історія у цій книзі не завершується, буде ще й друга частина, на яку ми з нетерпінням чекаємо.

Щиро запрошуємо до нашої Загальної бібліотеки:

Реєстрація Автора/Видавництва – Особистий кабінет – Бібліотека – Загальна бібліотека.

З повагою,

Адміністрація Сайту

Поділитися у соцмережах: