Новини

12 жовтня 2019
Нове надходження до Нашої Загальної бібліотеки - Дамський роман

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Від душі раді повідомити про нове надходження до нашої Загальної бібліотеки:

Читати далі
22 вересня 2019
Презентація на Форумі Видавців 2019 у Львові

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Читати далі
19 серпня 2019
Нове надходження до Нашої Загальної бібліотеки - Фентезі

Читати далі
11 серпня 2019
Нове надходження до Нашої Загальної бібліотеки - Новела

Доброго дня, Автори і Видавни

Читати далі
07 серпня 2019
Нове надходження до Нашої Загальної бібліотеки

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Читати далі
05 червня 2019
Ми починаємо працювати
Читати далі
09 вересня 2019
Нове надходження до Нашої Загальної бібліотеки - Новела

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Приємно повідомити, що у нашій Загальній бібліотеці нове надходження:

новела від молодої української письменниці, ще тільки починаючої свій професійний шлях.

Книга написана щирою, світлою мовою, дуже легко і приємно читати, хочеться продовжувати і продовжувати, не зупинятись. З новели розумієш душу автора та її найкращі наміри донести людям свої думки, потаємні, мудрі, повчальні...

Це історія про жінку Аліну, яка втратила майже одночасно найдорожчих для неї людей: дочку, чоловіка і матір. Вона не знала, що робити далі, як пережити це горе та заради чого їй тепер продовжувати жити.

На допомогу Аліні до неї завітав прибулець Кріс з планети Світла і запросив до себе на планету. Аліні там сподобалось. На цій планеті мешканці займаються тим, що відслідковують, кому потрібна допомога та кому потрібен перехід від темряви до Світла.

І Крісу не одразу, проте все-таки вдалося: Аліна віднайшла в собі Світло і сили рухатись далі. Вона завела собаку і познайомилась в парку з чоловіком, якому сподобалась і почала радувати його та його сина своїми кулінарними вміннями. Аліна відчула смак до життя, почала життя з нового аркуша.

Прибулець час від часу навідував Аліну і радів за неї. Проте одного разу прийшовши, порадив їй віднайти в собі сили пробачити чоловікові, який її зраджував, та поки ще не пізно спробувати врятувати свою родину, а не починати життя з новим чоловіком. Аліна дуже засмутилась з цього приводу, адже в неї вже було нове життя, яке допомогло їй почуватися живою і наповненою.

Як завжди, у новели неочікуване завершення. І ця новела не є винятком, адже в іншому випадку це не була б новела...Вся ця історія про нове життя Аліни і прибульця Кріса виявилась сном, а сама Аліна лежала в комі після новини про смерть доньки від хвороби. Біля ліжка Аліни була її матір та її чоловік, який дуже хотів, щоб вона його пробачила, хотів бути поряд з нею.

Аліна вибрала зберегти родину і помирилась зі своїм чоловіком...

Які висновки можна зробити, прочитавши цю новелу? Чому вона навчає?

По-перше, ніколи не опускати руки, що б не сталося, як би боляче не було...

А по-друге, необхідно берегти свою родину, близьких людей, вміти пробачати, адже родина, сім'я - це святе, це те, що з нами назавжди, глибоко в нашому серці. 

Чекаємо на Вас в нашій Загальній бібліотеці: Реєстрація Автора/Видавництва - Особистий кабінет Автора/Видавництва - Бібліотека - Загальна бібліотека.

З повагою,

Адміністрація Сайту

Поділитися у соцмережах: