Новини

06 вересня 2020
Нове українське письменство за книгою Миколи Зерова

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Читати далі
07 червня 2020
Історія українського письменства

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Багато нового і цікавого дізналися з книги Сергія Єфремова “Історія українського письменства”.

Читати далі
02 May 2020
Теорія літератури за книгою Івана Безпечного: основні акценти

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Нещодавно знайшли для себе чудову книжку з теорії літератури Івана Безпечного.

Читати далі
28 березня 2020
Нові можливості нашої Бібліотеки

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Раді повідомити Вам про нові можливості в нашій Бібліотеці:

Читати далі
20 лютого 2020
Нове надходження до Нашої Загальної бібліотеки - Фентезі

Доброго дня, Автори та Видавництва!

З радістю хотіли би повідомити про нове надходження до нашої Загальної бібліотеки:

Читати далі
27 грудня 2019
Рецензії та відгуки на книги 2020

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Літературне агентство «Видавнича біржа» вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

Читати далі
30 листопада 2019
Відвідування Національного музею літератури України (м. Київ)

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Читати далі
09 листопада 2019
Ярмарок "Книжковий Медвін" 2019

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Читати далі
18 жовтня 2019
Нове надходження до Нашої Загальної бібліотеки - Трилер

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Нам приємно повідомити про нове надходження до Нашої Загальної бібліотеки:

книга «Нескінченне відлуння», трилер.

Книга розповідає про уривок з життя дівчини Симони, яка працює дизайнером. Симона перейняла від батька любов до гір та гірських вершин. Її батько приймав участь у сходженні на гору Еверест та, на жаль, загинув, коли вона буда ще маленькою дівчинкою.

У сімнадцятирічному віці головна героїня відправилась з друзями у гори на вихідні, щоб покататись на сноуборді. Друзі, які були поруч: Ян та Алек. До піднімання на гору, ще в таборі у підніжжя, Алек пошкодив ногу, оступившись, і тому не міг вже спускатись з друзями. Він просив друзів залишитись з ним у підніжжя і не йти кататись на гору, проте Симона та Ян все-таки вирішили не змінювати свої плани.

Алек залишився у таборі та загинув від снігової лавини, яка була в той день і на яку ніхто не очікував… Загиблого хлопця так і не знайшли рятувальники, вдалось відшукати лише його щоденник, який передали його родині. Як виявилось пізніше з щоденника, Алек вдався до хитрощів щодо пошкодження ноги, адже ревнував Симону до Яна, хотів, щоб вона залишилась у таборі, де збирався їй освідчитись. Та життя розпорядилось інакше…

Симона та Ян були шоковані загибеллю друга, а Симона довгі роки сподівалась на його повернення. Друзів все їхнє подальше життя не покидало почуття провини, що вони залишили друга у таборі, адже якби вони поїхали додому, не піднімались на гору, то могли б врятуватись від сходження снігової лавини.

Протягом десяти років Симона була самотня, нікого до себе не підпускала, зрідка ходила на побачення, проте особливо нічого серйозного в її особистому житті не відбувалось. Та одного дня вона зустріла Мартіна, симпатичного архітектора, обливши його кавою в день, коли у нього були важливі переговори. Вони сподобались один одному та поступово зблизились.

Проводячи час з Мартіном, Симона почала забувати про той нещасний випадок у горах. Та ідилію особистого життя порушило відлуння з минулого: їй почало здаватись, що за нею стежить чоловік, на вигляд дуже схожий на загиблого Алека. Хто був цей чоловік та чи справді то був Алек, який вижив, Ви дізнаєтесь, прочитавши всю книгу.

У Алека був молодший брат Нікі, який дуже його любив. Коли старший брат загинув, Нікі багато років марив його поверненням, жив минулим, відлуння минулого його не відпускало… Зрозумівши, що дива не станеться, Нікі вирішує помститися за брата…

На нашу думку, одним з основних мотивів автора у книзі було показати, що не потрібно жити минулим, бо його вже не змінити, та що ми тут на цій землі, щоб жити і радіти сьогодні. А ще не потрібно нікому і ні за що мститися, адже так ми не будемо почуватися краще і, як у нашому випадку, не повернемо загиблої, хоча такої близької нам людини…

Книга написана дуже сучасною і цікавою мовою, всі події, персонажі і характери детально передані так, що одразу мимоволі починаєш їх уявляти. Розповідь автора нагадує сценарій до фільму, так що режисери можуть знайти для себе цікавий сюжет…

Ми радіємо за головну героїню Симону, адже їй вдалося позбутися відлуння минулого, перестати бути самотньою та віднайти особисте щастя, хоча цьому передувало немало випробувань та переживань.

Щиро запрошуємо до нашої Загальної бібліотеки, щоб почитати книгу «Нескінченне відлуння». Книга нам сподобалась! Ми впевнені, що і Ви не залишитесь байдужими до неї.

Чекаємо на Вас в нашій Загальній бібліотеці: Реєстрація Автора/Видавництва – Особистий кабінет – Бібліотека – Загальна бібліотека.

З повагою,

Адміністрація Сайту

Поділитися у соцмережах: