Новини

30 листопада 2019
Відвідування Національного музею літератури України (м. Київ)

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Читати далі
09 листопада 2019
Ярмарок "Книжковий Медвін" 2019

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Читати далі
29 жовтня 2019
Нове надходження до нашої Загальної бібліотеки - Фентезі

Читати далі
21 жовтня 2019
Франкфуртський книжковий ярмарок 2019

Доброго дня, Автори та Видавниц

Читати далі
18 жовтня 2019
Нове надходження до Нашої Загальної бібліотеки - Трилер

Доброго дня, Ав

Читати далі
12 жовтня 2019
Нове надходження до Нашої Загальної бібліотеки - Дамський роман

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Від душі раді повідомити про нове надходження до нашої Загальної бібліотеки:

Читати далі
22 вересня 2019
Презентація на Форумі Видавців 2019 у Львові

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Читати далі
09 вересня 2019
Нове надходження до Нашої Загальної бібліотеки - Новела

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Приємно повідомити, що у нашій Загальній бібліотеці нове надходження:

Читати далі
19 серпня 2019
Нове надходження до Нашої Загальної бібліотеки - Фентезі

Доброго дня, Автори та Видавництва!

У нашій Загальній бібліотеці нове надходження:

книга молодої, проте досвідченої української письменниці в жанрі фентезі «Вчитель літератури» (російською мовою).

Книга про приватну школу, в яку діти ходять, проте там не вчаться, що не може не здивувати нового вчителя літератури Еріку Лурі, котра відгукнулась на вакансію школи. Вчитель живе на території школи разом з іншими вчителями, поступово познайомившись з усіма. Директор школи їй сподобалась і здалась їй дуже гарною.

У свій перший день як вчителя Еріка пішла на перший урок і накричала на своїх учнів, чим показала свою силу і у якійсь мірі викликала повагу, що допомогло їй в подальшому налагодити контакт з учнями. Проте це було не одразу. Спочатку ніхто не з’являлся на її уроки, і вона їх просиджувала наодинці.

Згодом вчитель розуміє, що тут щось не так в цій школі і приймає рішення з’ясувати, чим насправді займаються діти. Для цього вона йде туди, де живуть діти. Від домівок дітей вона приходить в шок: застарілі будівлі, все в руїнах. Ці домівки зовсім не схожі на хороми, в яких мешкають вчителі. Від дітей вчитель дізнається, що насправді директор школи відьма і збирає дітей в школу, оскільки полює за їх душами. А душі їй потрібні як плата за прохід в портал знань.

Діти також говорять Еріці, що якщо вона залишиться, то їй тут не вижити, і її душа також буде принесена у жертву. Проте Еріка залишається, щоб допомогти дітям вижити і спробувати перемогти відьму-директорку. В один із днів діти забирають Еріку до себе в свій надійно прихований вимір, який її вражає.

У цьому сховищі дітей є майстерня, де розробляють робота, тут також займаються виробництвом зброї, яка стріляє різними видами стихій, тут є кристали, за допомогою яких можна виробляти електроенергію та багато інших дивовижних речей та виробів. Еріка розуміє, що це неймовірно, і це мотивує її залишитись. Діти розповідають їй про те, що вони загін повстанців, які захищаються від відьми і, як і відьма, хочуть знайти вхід до порталу знань.

Еріка разом з іншими повстанцями відправляється на пошуки ключів від порталу знань в різні виміри. У Південному вимірі, який виявляється пустелею, вони знаходять ключ у шлунку у фантастичного величезного черв’я. У Західному ілюзорному вимірі повстанці отримують ще одного ключа, пройшовши певні випробування. Еріка в цих випробуваннях знаходить собі друга великого пса Цербера, який в майбутньому допомагає їм в нових змаганнях.

Після отримання двох ключів від порталу знань до повстанців приходить помічник охоронця порталу знань і говорить про те, що ключів всього чотири: два – у повстанців і два – у відьми – директора школи. Помічник повідомляє, що для того щоб потрапити в портал будуть організовані ігри на виживання між повстанцями і відьмою та її людьми. Той, хто переможе в іграх, той і увійде у портал знань. Вибору ні в кого немає, команди приходять на ігри.

Ігри на виживання були видовищними та непростими. У першому раунді боролись по два учасники із кожної команди: вони поміщались в ілюзорний простір, де через певні проміжки часу могло змінюватись навколишнє середовище і навіть погодні умови, основною метою було – повалити противника на землю будь-яким способом. У другому раунді бились лідери двох команд просто голими руками без будь-якої зброї. У цьому раунді відьма застосувала магію і сильно поранила керівника повстанців. Був також і третій раунд, де Еріка, на жаль, втратила ліву руку, проте, на щастя, повстанці перемогли відьму. Так портал для повстанців став відкритим, і вони увійшли. Всередині порталу вони познайомились з Королевою знань.

Ця історія вражає своєю насиченістю подіями, динамікою і різноманітністю героїв. Фінал стає зрозумілим в кінці книги, що постійно тримає читача в напрузі і очікуванні, що буде далі з його вже такими улюбленими героями.

Чекаємо на Вас в нашій Загальній бібліотеці: Реєстрація автора/видавництва – Особистий кабінет – Розділ Бібліотека – Загальна бібліотека.

З повагою,

Адміністрація Сайту

Поділитися у соцмережах: