News

24 October 2020
Твори полемічної літератури XVI-XVIII століття

Доброго дня, Автори і Видавництва!

Read more
18 October 2020
Літературні твори періоду Київської Русі

Доброго дня, Автори і Видавництва!

Read more
26 September 2020
Енциклопедія України в інтернеті

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Read more
06 September 2020
Нове українське письменство за книгою Миколи Зерова

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Read more
07 June 2020
Історія українського письменства

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Багато нового і цікавого дізналися з книги Сергія Єфремова “Історія українського письменства”.

Read more
02 May 2020
Теорія літератури за книгою Івана Безпечного: основні акценти

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Нещодавно знайшли для себе чудову книжку з теорії літератури Івана Безпечного.

Read more
28 March 2020
Нові можливості нашої Бібліотеки

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Раді повідомити Вам про нові можливості в нашій Бібліотеці:

Read more
20 February 2020
Нове надходження до Нашої Загальної бібліотеки - Фентезі

Доброго дня, Автори та Видавництва!

З радістю хотіли би повідомити про нове надходження до нашої Загальної бібліотеки:

Read more
29 October 2019
Нове надходження до нашої Загальної бібліотеки - Фентезі

Доброго дня, Автори та Видавництва!

Ми раді познайомити Вас з новим надходженням до нашої Загальної бібліотеки:

Книга «Аномалія», жанр - фентезі, автор – шістнадцятирічна дівчина.

У книзі автор розповідає про шістнадцятирічного хлопця Дениса з простої родини: папа – механік, мама – продавчиня у магазині.

Хлопець зростає трохи відлюдкуватим, боязливим, зі слабким характером, не вміючи себе захистити. В школі над ними потішаються хлопці, називаючи боягузом, бідняком, невдахою. У нього лише один друг Антон, проте на перешкоді їхньої дружби стане дівчина Юля, в яку вони обидва закохані.

Мама головного героя хоче, щоб він став юристом, а сам Денис вважає своїм призначенням живопис та мріє бути художником. Та іноді батькам неможливо довести, що вони не повинні обирати професію для своїх дітей, і тому діти змушені підкорятись їх волі. Так і Денису нічого не залишалось, як послухати маму і піти до репетитора з математики протягом літніх шкільних канікул, який мав підтягти його для вступу в юридичну академію.

Проходивши певний час до репетитора, Денис одного ранку прокинувся і вирішив не йти цього дня на заняття, а попрямував до річки, насолоджуючись свободою та природою навколо.

На річці хлопець став свідком того, як тоне дівчинка, та врятував її. Він був гордий своїм вчинком. Після порятунку він звернув увагу на протилежний берег, який ніби зачарував його, та вирішив поплисти туди. Та раптом він відчув, як щось невідоме йому тягне його вниз, і він не може цьому протистояти…

На щастя, Дениса було врятовано, проте він та батьки були дуже налякані цим загадковим випадком. Та це був не єдиний випадок, коли з Денисом траплялись речі, які були йому непідконтрольні та незвичні. Детально про ці події ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу.

Після випадку на річці батько Дениса запропонував йому поїхати у село до його батьків. Денис дуже зрадів подорожі до дідуся та бабусі.

У селі на Дениса чекають нові пригоди, на які він навіть не сподівався. Найголовнішою подією було те, що він вирушає у справжню експедицію по дослідженню аномальної зони у сусідньому селі, Чортовому хуторі.

В експедиції приймали участь дядько головного героя Борис, його товариш лікар Володимир Миколайович та його доньки, Маргарита і Євгенія, а також хлопець Артем з освітою географа.

Експедиція була ініційована за пропозицією вченого Григорія Адамчука, з яким група повинна була зустрітись в Чортовому хуторі. Та вчений за словами місцевого населення пішов до лісу в серце аномальної зони і не повернувся. Експедиція вирушила без вченого, сподіваючись ще з ним зустрітись.

Вони розташувались на галявині посеред лісу у палатках. Денис одного разу віддалився від місця дислокації та знайшов доказ того, що Григорій Адамчук був у цій зоні, а саме: стрічку, яка належала вченому. Ця стрічка лежала на стежці, яка вела до іншого виміру, куди і потрапив хлопець.

Що пережив Денис у іншому вимірі, кого там зустрів та чи вдалось йому повернутись до своїх товаришів, Ви зможете дізнатись, прочитавши цю книгу до кінця. Воно того варте!

Книга читається дуже легко, динамічно, захоплює неочікуваними поворотами подій.

Під час перебування у селі та в експедиції Денис товаришує з дівчатами, Марго та Євгенією. Вони стають справжньою командою. Одного дня Денис на прохання Марго малює її портрет, який їй дуже сподобався і, за її словами, дуже на неї схожий.

Також у даних пригодах Денис перестає бути вже тим боязким хлопцем, яким був раніше, загартовуючи себе, наприклад, у битві з твариною в іншому вимірі.

На нашу думку, дана книга буде цікава як підліткам, так і дорослим: вона пригодницька та повчальна, містить деякі наукові факти та описи з області уфології, досліджень про аномальні явища.

Історія у цій книзі не завершується, буде ще й друга частина, на яку ми з нетерпінням чекаємо.

Щиро запрошуємо до нашої Загальної бібліотеки:

Реєстрація Автора/Видавництва – Особистий кабінет – Бібліотека – Загальна бібліотека.

З повагою,

Адміністрація Сайту

Share in social networks: