Про нас

Про нас

Літературне агентство "Видавнича біржа" створене у 2019 році у місті Києві, Україна.

Ми лише на початку нашого шляху, проте маємо благородну мету, адже прагнемо сприяти дослідженню себе та світу через книги.

Наш девіз: "Книги допомагають людям досліджувати життя".

Ми хотіли би співпрацювати з талановитими авторами, яким є чим поділитись з усіма людьми світу через опис своїх переживань, емоцій, почуттів на сторінках книг у різних жанрах.

Отримавши дорогоцінний жанровий скарб, наше агентство буде з радістю ділитись їм з усіма зацікавленими людьми, як з просто любителями читати і пізнавати життя через книги, так і з професіоналами видавничої справи.

Ми відкриті до всього світу, готові спілкуватися і поширювати літературне мистецтво в Україні і світі.

Долучаймося до літературного мистецтва разом з нами, це цікавий, наповнений і різнобарвний світ.

Книги наших авторів

Видані книги

Видання книги часто зупиняється ще на етапі розрахунку бюджету. Мета Видавничої Біржі — щоб кожна книга, в яку вірить її автор, отримала шанс потрапити на очі читачеві.

Наш девіз: "Книги допомагають людям відкривати світ"

Історія створення проекту

Про історію поки що зарано говорити, адже історія лише починається. Та ми впевнені, що за деякий час нам буде багато чого розповісти.

На даний момент можемо сказати, що ідея створення проекту виникла невипадково. Це історія про дівчинку, яка все життя любила читати, книги завжди її супроводжували по дорозі в школу, на роботу, у подорожах. Цей інтерес до книг спочатку був неусвідомлений, ніби схований десь в глибині душі, проте завжди проривався назовні.

Ставши досить дорослою, дівчинка часто заходила до книгарень і купувала книжки. Іноді ці книжки їй подобались, іноді - вона не могла дійти і до середини. Проте її завжди вабили книгарні, бібліотеки, письменники та література.

Та ось у 2018 році дівчинка відвідала декілька літературних ярмарок та презентацій книжок. Вона побачила, скільки є авторів, скільки є видавців. І вона зрозуміла, що хотіла би бути частиною цього літературного світу, сприяти його наповненню та пірнати в нього з головою.

Так просто і з'явилось літературне агентство "Видавнича біржа". Хоча, правду кажучи, не так все було просто, та головне, що вдалося створити.

Сучасні українські автори, які запрошуються до користування нашим сервісом
Любко Дереш

“Трохи пітьми”,
“Миротворець”

Юрій Андрухович

“Перверзія”,
“Коханці юстиції”

Оксана Забужко

“Сестро, сестро”,
“Музей покинутих секретів”

Сергій Жадан

“Ворошиловград”,
“Депеш Мод”

Любко Дереш

“Трохи пітьми”,
“Миротворець”

Видавництва, які запрошуються до користування нашим сервісом

50.386638, 30.371122

Контакти

Україна,

08132, Київська обл.,

м. Вишневе, вул. Квітнева, 15